כניסת חופה

את החופה הזו

לא ישכחו כל כך מהר…

ההתרגשות בשיאה, הציפייה באוויר והמתח נוסק לגבהים חדשים. טבעת האורחים הולכת ומתהדקת סביב לבמה ושקט מושלך בקהל. שירת 'ברכת כהנים' שוטפת את הרחבה, קהל המוזמנים נעמד על רגליו בציפייה והחתן נכנס, מובל בהתרגשות לבימה. האווירה מחשמלת ו… הופה הנה היא באה… יפה, צחורה, טהורה – הכלה…  

צלילי כינור מרטיטים ומלטפים ממלאים את האוויר ושירת 'בואי כלה' ענוגה ומרגשת מסעירה את הלבבות, מלווה את הכלה לעבר הבימה, לעבר חתנה, לעבר עתידה והגשמת חלומה – מזל טוב! 

טקס חגיגי ומלא הוד

לערוך טקס משמעותי ולהקנות לו אווירה חגיגית ומלאת הוד זו חתיכת מיומנות.
ההמתנה המכוונת, 'השקט שלפני הסערה', שירי החופה הקלאסיים המתנגנים בקול ערב ורגעי השיא הנחתמים עם שבירת הכוס, הם אלו ההופכים את החופה לבלתי נשכחת.
מיקי בן עטר ינחה את הטקס שלכם במתינות וברגש, 'ימגנט' את הקהל ויקבל את החתן בשעת כניסתו עם 'ברכת כהנים' מסתלסלת ואת הכלה בשעת כניסתה עם 'בואי כלה' המפורסמת, יברך את בני הזוג ב'בניין עדי עד', עד לשבירת הכוס, שתלווה בנגינה סוערת וקצבית, המשמשת פורקן הולם למתח מאירועי היום.

טיימינג זה העיקר

אתם לא רוצים פספוסים, ואם יצא לכם להיות נוכחים באירוע שהטיימינג בו התפספס, אתם כבר מבינים עד כמה מהותי זה להצלחת העניין. זו הסיבה שאיש צוות מטעמנו ידריך אתכם צעד אחר צעד, כך שתדעו בדיוק למה לצפות ותהיו ערוכים ומוכנים לבאות.

כניסה מהאגדות

שעת הכניסה לחופה מהווה את נקודת השיא במאמץ האדיר ובציפייה הממושכת של החתן, הכלה ובני משפחתם לקראת החתונה. עם מיקי בן עטר אתם יכולים להיות בטוחים, שהרגעים הללו ישאירו חותם בלבבות, ורישומם המרגש עוד ילווה את המוזמנים שנים רבות.

מעוניינים להנציח את רגעי השיא בחתונתכם?​

תמיד עדיף לדבר

פנים אל פנים