שבת חתן

שבת חתן מרוממת

שתשאיר לכם
טעם של עוד

שתשאיר לכם טעם של עוד

החתונה או בר המצווה והימים העמוסים בהכנות הסתיימו ו"שבת החתן" לפניכם. קצת להוריד הילוך, לעכל את השינויים, לנשום לרווחה ולהתכנס למפגש מרגש במסגרת משפחתית אינטימית, למשך השבת כולה.

לחתן ולכלה בסיס איתן לחיים משותפים

קחו שתי משפחות שונות בתכלית, שעד לא מזמן היו זרות לחלוטין ונסו למזג אותם למשפחה אחת. מניסיון, זה לא כל כך פשוט כמו שזה אולי נשמע…

שבת "השבע ברכות", שכולה מנוחה, התרגעות ואוכל טוב, מהווה הזדמנות של ממש להכיר את משפחות החתן והכלה, במסגרת פחות פורמלית ולחזק את הבסיס עליו נשען הזוג הצעיר בדרכו לבניין עדי עד.

לבר המצווה רק ליהנות מהנחת!

ילדכם איננו ילד עוד. כבר בשבת זו הוא יצטרף לגברים של המשפחה ולכם יישאר רק לעמוד מהצד ולהתפלל שימשיך וילך בדרכים ישרות. "שבת חתן" משותפת, בה כל המשפחה נאספת סביב חתן בר המצווה, תהווה בעבורו דלק רגשי ורוחני למשך כל חייו ותעניק לכם רגעי נחת וחסד, שלא יסולאו בפז.

להסיר מחיצות ולקרב לבבות​

אכסניה מכובדת יש? יש! ואוכל טוב? גם! אז מה חסר? כדי שהשבת תהיה באמת מושלמת, מיקי בן עטר זמר ופייטן יעניק ל"שבת חתן" שלכם את ממד "החיבור", כששירתו המרגשת, החזנות וקטעי התפילה, יסירו מחיצות ויקרבו לבבות באופן הטבעי והזורם ביותר!

מהקידוש עד לחפלה

את הנוכחות המוזיקלית תרגישו כבר בערב שבת, בבית הכנסת עם מזמורי קבלת שבת, כשמיד לאחר תפילת ערבית נפצח בשירת שלום עליכם מסתלסלת וקידוש חגיגי ברוב עם. במהלך הסעודה נשיר יחד את זמירות השבת האהובות והמוכרות ונקנח בחפלה אמיתית, שתהווה ליווי הולם לשולחנות העמוסים באלכוהול ומעדנים. עונג שבת אמיתי. יאסו!

עונג שבת מהאגדות

ביום השבת נלווה את התפילות וקריאת הפרשה עם המון שמח לחתן ולכלה, לצד הקידוש ושירת הפיוטים והשירים בסעודות השבת ובסיומה של השבת נתאסף כולנו להבדלה שמחה ומוזיקלית בליווי צלילי הכינור המרגשים, ונברך יחד כולנו את חתן הבר מצווה למזל טוב והצלחה ואת החתן והכלה לבניין עדי עד. מה? כבר הסתיימה השבת? כמה חבל שנגמר…

מעוניינים בשבת חתן בלתי נשכחת?

תמיד עדיף לדבר

פנים אל פנים